28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PS4 játék: harmadik heti kérdések [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Ja, értem. Nekem ilyen gondom nem volt, mert a PS2 sajnos kimarad az életemből.

A betűket pedig nézegetem egy ideje, de egyelőre semmi. Kicsit kellemetlen már, főleg mivel elvileg a PS-hez kapcsolódó szónak kell lennie. Igaz, a tét nem nyom, mivel a döntőre esélyem sincs, szerintem mostanra nagyjából el is dőlt, ki az a négy ember, aki bejuthat. De azért illene kitalálni ezt a szót.
RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Volt PSX-em, és azért volt problémás a számomra, mert nem ma volt az már. Arról nem is beszélve, hogy az emlékeim összemosódnak a lemezt illetően a PS2-vel
balays82
balays82 [14276]
A harmadik miért problémás? Nem volt PSX-ed? Mert, ha igen, akkor kapásból tudnod kellene, keresgélés nélkül.
RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Meg kell hagyni, két kérdés nagyon fejtörősre sikeredett. Az első nagyon könnyű, a másik kettő viszont problémásabb. Bár egyiket sikerült megtalálnom, a másik kérdés igen csak macerás

Vissza

Fórumszabályzat