A betűket pedig nézegetem egy ideje, de egyelőre semmi. Kicsit kellemetlen már, főleg mivel elvileg a PS-hez kapcsolódó szónak kell lennie. Igaz, a tét nem nyom, mivel a döntőre esélyem sincs, szerintem mostanra nagyjából el is dőlt, ki az a négy ember, aki bejuthat. De azért illene kitalálni ezt a szót.
