MMS csak az I-ben van, emellette kissebb hibajavitások sora, szebb kijelző (kontrasztosabb) és gyorsebb processzor (ejjh, ez már itt is fogalom?) és a kamerával való nagyobb kompatibilitás.
Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
