28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield: Hardline



Írd ide hozzászólásod:

Dendy
Dendy [118]
Tudom persze hogy tudom de akkor is a COD-ok ban pl:Black Ops 1,2 annak olyan story-a volt hogy csak na. Szerintem egy BF4-es story ma már kevés !

Fisher

-Jozef-
-Jozef- [1955]
Ugye tudod, hogy ez elsődlegsen multiplayer játék? Ne csodálkozz, hogy a single nem mindig üti meg a kívánt szintet.
Dendy
Dendy [118]
Hát na...mit mondjak ? Nekem személy szerint semmi gondom nem volt a BF-3-mal sőt meg is van eredetiben De a BF-4 na az már nekem egy nagy ótvar volt Az első küldetés az nagyon ütött de aztán már nagyon egyhangú lett a játék ! Ezért meg sem vettem ! De nagyon sokat várok a Hardline-tól. 1-Legyen Optimalizálva,2-Legyen szép Grafikája,3-És legyen élvezetes is

Fisher

Vissza

Fórumszabályzat