28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Hú, nekem nagyon régen volt Rage kazim, ilyen pókszerűség volt tán az elején, az album címére nem emlékszem, de volt egy ilyen nóta, hogy Solitary Man.... Ez valahogy megmaradt bennem...

De ez már vagy 8 éve volt... ????
rage
rage [5115]
Mármint számomra a metalt a Rage jelenti , meg mondjuk olyan bandák,mint a Blind Guardian.

Kiváncsi vagyok, hány embernek mond ez valamit...

Vissza

Fórumszabályzat