28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Androidra is megjelent a Fallout Shelter [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
Aláírom, én S5-ön próbálkoztam vele, de kb. feleslegesen. Szép dolog a zoom benne, de 10 perc játék után begörcsöl tőle a hüvelyk- és mutatóujjam.

Egyébként 99%-ig biztos vagyok benne, hogy jön majd belőle PC-s változat néhány hónapon belül. Az ilyesmiből mindig jön.
Gobiakos
Gobiakos [13332]
Én is tableten játszom vele, mert valószínűleg telón 2 perc után földhöz vágnám. Ehhez kell a kijelző-méret, különben (szeritem) élvezhetetlen.
Shadowguard
Shadowguard [4577]
Szép meg jó, de igazán kiadhatnák PC-re is. Tök jól el tudnék vele pötyögni melóban
A kütyüfonos megoldások nálam kiesnek

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat