28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

FOxygene
FOxygene [3275]
Egy darab "Pokolgép" kazim volt úgy 12 éve,
ezzel be is fejeztem a stílust(már ha az METAL).Voltak elgondolkodtató mondatok rajta
amiket csak felnőttként értettem meg.
Eszement "agresszió" sugárzik a torzított gitárzúzdákból és csak önmagában nagyon nem jön be de egy egészséges keverékben pl:RAMSTEIN vagy ÁKOS ,már hallgatható.
Nekem.És komolyan nem értem azt aki szereti.
Most ezért ne ugorjon nekem senki de ez így van ,engem kifejezetten idegesít és nem fogom fel hogy miért szereti mit szeret benne bárki is.
Nehogy megpróbálja megmagyarázni valaki,úgysem tudja,már pszihés területre kellene tévedni ahoz,és embertípusa válogatja tudom,de akkor sem értem azt a "lelket" akinek tetszik.Talán a végletekig dühös valamire?Nemtom komolyan.....

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat