28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Tegnap is nyertek a lányok. Ma este a házigazda olaszokkal játszunk 20:30-tól. Live stream az IIHF honlapján.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

szbszig
szbszig [33649]
Hétfőn kezdődött a divízió I/B-s női világbajnokság Olaszországban. Csak emlékeztető gyanánt: 2003 és 2012 között a magyar válogatott a negyedosztályban szerepelt, majd onnan feljutva 2013-tól a harmadosztályban, ennek a neve az I/B jelenleg. De akár az is lehet, hogy már nem sokáig. A mai második meccsen ugyanis a lányok meggyőző fölénnyel verték a tavaly még másodosztályú és sokkal magasabban rangsorolt letteket. Jó, igazából még ezek után is hatalmas bravúr lenne a feljutás, mert a legutóbbi, 2015 végi világranglista alapján, papíron az olaszok kivételével minden ellenfél erősebb nálunk, de talán el lehet kezdeni titkon reménykedni.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat