Gyenge a sztori, gyenge a harc, szóval kb. ugyanaz, mint az első rész, csak most szebb grafikával...
Kár.Fórum » Beszélgetés a játékokról
Gyenge a sztori, gyenge a harc, szóval kb. ugyanaz, mint az első rész, csak most szebb grafikával...
Kár.Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!