Ez a Puzsér miért gyűlöli ennyire a sportot? Most bukkantam rá egy újabb videójára. Igaz, még júliusi, de nem követem különösebben a munkásságát. Már láttam egy-két videóját vagy írását, amiben kikelt a sport vagy a sportolók ellen, de ott legalább kellő humorral kezelte a témát. Ebben a legutóbbiban viszont semmi vicceset nem találtam, viszont annál több sértést, és úgy érzem, hogy tényleg komolyan gondolja, amit mond. Reagálni nem különösebben szeretnék rá, mert nem érdemes. Ki lehetne vesézni jobban, miért nincs igaza, például hogy a sportolók teljesítménye büszkeséget és motivációt jelent az összes többi embernek. Leszámítva a Puzsér-féléket természetesen. Meg tárgyi tévedések is vannak benne, azokat is lehetne sorolni, de aki a nőket és a férfiakat együtt versenyeztetné például minden számban, és mindezt úgy adja elő ráadásul, hogy a nők diszkriminációja ellen lenne ez a döntés, az egyszerűen beteg. Azzal nem fogom megtisztelni, hogy az olimpia topikba linkeljem be, pedig arról szól az egész, maximum
ide.
Egyébként úgy találtam rá erre is, hogy egy olimpikonunknak feltűnt a videó, és
reagált rá. Aztán persze őt is
elküldte rövid úton az anyjába...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.