Beszarás... Ez a könyv már az eredeti, 2003-as megjelenésekor bőven elavult volt. Windows 95?! 1998-ban jött ki a Windows 98, 2001-ben a Windows XP! A változatlan újranyomásra pedig egyszerűen nem találok szavakat. Szégyellje magát mindenki, aki hozzájárult ahhoz a döntéshez vagy folyamathoz, hogy ez 2016-ban a gyerekek kezébe kerülhetett! Persze az ezzel okozott károkon már az sem segítene, ha az illetékesek esetleg valóban szégyellnék magukat...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
