28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sid Meier's Civilization VI



Írd ide hozzászólásod:

xyzw
xyzw [762]
Az hogy kevesebb stratégiai nyersanyag van, az úgy tudom tudatos volt. Annak a következménye, hogy mostmár elég két (encampment-el egy) belőle és onnantól korlátlanul lehet termelni az adott egységet. Sajnálatos eredménye viszont, hogy némelyik AI még az atomkorszakban is warrior-okkal szaladgál, mert nem jutott ironhoz.

Vissza

Fórumszabályzat