
Nem is idegeskedem már rajta, egy ME és DA újrajátszást mondtam le emiatt, legalább most nyugodtan visszatérhetek azokhoz.
Év végén viszont így nem úszom meg a gépfejlesztést.
Leglegnagyonfontosérdekel cím az elkövetkezendő időben majd csak a MEA lesz, az meg frostbite tehát 99%, hogy elmenne. Most még rá lehet fogni, hogy az én "hibám", de ha 150k+ beleölése után is csak a baj van ezekkel az optimalizálatlan szarokkal, akkor már kicsit morcos leszek.
További +, hogy így legalább kényelmesen be tudtam fejezni az első rész dlcit is. Egész jók voltak!
Egyes nyílt terepeken 15 fps, egér akadozások, és néha érthetetlenül alacsony textúrafelbontások. A fejlesztők első tanácsa: kapcsoljuk ki a TXAA-t.