28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
A mi liftünkben működik. Régebben nem használtam, azért kezdtem el, mert egy idő után variáltak valamit, és sokszor előfordult, hogy benyomtam az emeletet, bezáródik az ajtó, majd eltűnik a benyomott emelet száma. De azóta persze bármilyen liftben is vagyok, mindig nyomogatom a bezárást

horrorgeeks.blogspot.com

Barthezz
Barthezz [54711]
Az USA-ban a liftzáró gombok általában nincsenek bekötve, csak a placebo hatás miatt vannak ott. Hasonlóan a gyalogosátkelők nyomógombjai, vagy az open office-okban a hőszabályzó termosztátok. Hát ez elég kemény.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat