A mi liftünkben működik. Régebben nem használtam, azért kezdtem el, mert egy idő után variáltak valamit, és sokszor előfordult, hogy benyomtam az emeletet, bezáródik az ajtó, majd eltűnik a benyomott emelet száma. De azóta persze bármilyen liftben is vagyok, mindig nyomogatom a bezárást

horrorgeeks.blogspot.com