Csak nálunk ugye le is kapcsol ennyi idő alatt a benyomott gomb.
"Egy másik vélemény szerint ha valamire van gomb, akkor ott funkció is van, vak gombokat nem raknak be, mégpedig azért nem,
mert a lift használói azonnal panaszkodni kezdenek, hogy elromlott a lift, nem működik a gomb."
Na ezt viszont nem teljesen igaz, szintén saját példa, de van olyan gomb rajta, ami nem jó semmire. Még vészcsengőből is kettő van, amikből szerintem senki se tudja, hogy melyik a valódi.
horrorgeeks.blogspot.com

