
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Itt jót nevettem (bocsika
), hogy pont előtte mondtad el, hogy milyen jó, hogy mentés-visszatöltés nélkül ennyit tudtál haladni.
Ott volt, lehetett irányítani, figyelmet elterelni is vele, de nem láttam belőle semmit, érzésre kellett irányítanom.
Ha levettem az álcát, akkor újra láthatóvá vált, de ismét felvéve a ruhát megint eltűnt. Próbáltam visszatölteni korábbi mentést, újraindítani a játékot, de ennél a résznél konstans előjött a bug. Aztán ahogy beértem a még belsőbb udvarba, hirtelen újra megjelent a ruhája. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"