28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

JátszóDome: Shadow Tactics - Blades of the Shogun #10 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
A későbbi pályákon, különösen emlékeim szerint a Tsuru hegyen zajló második küldetés során, már figyeltem nagyon erre, és kihasználtam rögtön, ha ilyen egyszeri alkalom adódott, ahol az egyébként sűrűn helyezkedő és egymást kölcsönösen figyelő őrök közül egyik vagy másik egy eltűnt társa után indult oktondi módon.

SPOILER
Konkrétan Aikót így szabadítottam ki, amíg az őrzői pár másodpercig nem néztek oda.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

szbszig
szbszig [33649]
A videóban legelőször feltűnő szamurájjal meg az őt szemből figyelő szalmakalaposokkal én is megszenvedtem. Sőt, én ott is hagytam őket, inkább megkerültem mindet, és csak a pálya vége felé tértem vissza hozzájuk, amikor már Yukival kiegészültem, és akkor a hármat egyszerre vágtam le.

Ennél sokkal egyszerűbb megoldás, ha kihasználod, hogy az ominózus szamuráj, mint ahogy nálad is, az egyik őrtársa eltűnése után elkalandozik kicsit a fix útvonaláról. Akkor kikerül mindenki más látómezejéből, és Mugen könnyen becserkészheti. De ahogy te sem, én sem gondoltam a pálya legelején még erre, Mugen pedig nem volt éppen a közelben. Aztán szívtam emiatt sokáig...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat