Jó, nem sorolnám a legnehezebbek közé sem persze, de azért én is el tudtam szöszmötölni rajta jó pár óráig. Mondjuk én több achievementet is megcsináltam, elrejtettem minden hullát természetesen, meg hasonlók.
A következő pálya viszont tényleg nehéz lesz. Azaz csak az első fele, amíg nem sikerül kiszabadítani mindenkit, és nem áll össze újra a teljes csapat. Utána a második fele annak már valóban könnyű nagyon.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
