28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

JátszóDome: Shadow Tactics - Blades of the Shogun #12 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
[spoiler]"teljes csapat"

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

szbszig
szbszig [33649]
Szeretnék eloszlatni egy félreértést: Ezt a dolgot, hogy a Kage-samás pálya nagyon könnyű, csak Barthezz erőltette, én nem állítottam ilyet. Jó, nem sorolnám a legnehezebbek közé sem persze, de azért én is el tudtam szöszmötölni rajta jó pár óráig. Mondjuk én több achievementet is megcsináltam, elrejtettem minden hullát természetesen, meg hasonlók.

A következő pálya viszont tényleg nehéz lesz. Azaz csak az első fele, amíg nem sikerül kiszabadítani mindenkit, és nem áll össze újra a teljes csapat. Utána a második fele annak már valóban könnyű nagyon.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Barthezz
Barthezz [54711]
Amúgy a főoldalra nem teszed ki?

Egyébként nyilván az játszik közre nálad, hogy nem egyben darálod a játékot, így kiesel a gyakorlatból a nagy Resident Evil-özés közben. Ez tényleg a legkönnyebb küldetés volt a 2. után, érdekes mód viszont volt olyan pálya, ahol te oldottad meg gyorsabban és én pöcsöltem el rajta többet.

A következő pálya elég kemény lesz és nem csak a nehézség miatt, szóval így készülj.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

GeryG
GeryG [2379]
Az igazsághoz tartozik, hogy egy időt tök feleslegesen szüttyögtem el egy részén... de igen, mondtam én, hogy több lesz ez 15 percnél. (de valójában csak azért bénázok, hogy ne speedrunos 10 perces videóim legyenek, hanem szép hosszúak... )
Barthezz
Barthezz [54711]
Képes voltál még 55 percet elszórakozni ezzel a pályával?

Nah majd este otthon meglesem.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

GeryG
GeryG [2379]
Kérésed számomra parancs!
Barthezz
Barthezz [54711]
Rendben. És igen, elképzelhető, ha eddig sem ment ez a pálya.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

GeryG
GeryG [2379]
In progress, csak tavasz van és feltorlódtak picit a dolgok. De a kövi napokban ennek is nekiesek végre. Szóval mondjuk jövő hét elején várható a video. De ha tényleg 15 perc van belőle hátra, akkor kb. megint születni fog egy háromnegyed órás video, amit végig quickloadolok...
Barthezz
Barthezz [54711]
GeryG: Mikor jön a következő rész? Ebből a pályából kb. 15 perc van hátra, szóval nem kell túl sok időt szánnod a befejezésre. A kövi küldetés viszont meglehetősen hosszú és nehéz lesz, ott úgy készülj.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat