"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
JátszóDome: Shadow Tactics - Blades of the Shogun #12 [hozzászólások]
[spoiler]"teljes csapat"
Szeretnék eloszlatni egy félreértést: Ezt a dolgot, hogy a Kage-samás pálya nagyon könnyű, csak Barthezz erőltette, én nem állítottam ilyet.
Jó, nem sorolnám a legnehezebbek közé sem persze, de azért én is el tudtam szöszmötölni rajta jó pár óráig. Mondjuk én több achievementet is megcsináltam, elrejtettem minden hullát természetesen, meg hasonlók.
A következő pálya viszont tényleg nehéz lesz. Azaz csak az első fele, amíg nem sikerül kiszabadítani mindenkit, és nem áll össze újra a teljes csapat. Utána a második fele annak már valóban könnyű nagyon.
Jó, nem sorolnám a legnehezebbek közé sem persze, de azért én is el tudtam szöszmötölni rajta jó pár óráig. Mondjuk én több achievementet is megcsináltam, elrejtettem minden hullát természetesen, meg hasonlók.
A következő pálya viszont tényleg nehéz lesz. Azaz csak az első fele, amíg nem sikerül kiszabadítani mindenkit, és nem áll össze újra a teljes csapat. Utána a második fele annak már valóban könnyű nagyon.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Amúgy a főoldalra nem teszed ki?
Egyébként nyilván az játszik közre nálad, hogy nem egyben darálod a játékot, így kiesel a gyakorlatból a nagy Resident Evil-özés közben.
Ez tényleg a legkönnyebb küldetés volt a 2. után, érdekes mód viszont volt olyan pálya, ahol te oldottad meg gyorsabban és én pöcsöltem el rajta többet.
A következő pálya elég kemény lesz és nem csak a nehézség miatt, szóval így készülj.
Egyébként nyilván az játszik közre nálad, hogy nem egyben darálod a játékot, így kiesel a gyakorlatból a nagy Resident Evil-özés közben.
Ez tényleg a legkönnyebb küldetés volt a 2. után, érdekes mód viszont volt olyan pálya, ahol te oldottad meg gyorsabban és én pöcsöltem el rajta többet.
A következő pálya elég kemény lesz és nem csak a nehézség miatt, szóval így készülj.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Az igazsághoz tartozik, hogy egy időt tök feleslegesen szüttyögtem el egy részén... de igen, mondtam én, hogy több lesz ez 15 percnél.
(de valójában csak azért bénázok, hogy ne speedrunos 10 perces videóim legyenek, hanem szép hosszúak...
)
(de valójában csak azért bénázok, hogy ne speedrunos 10 perces videóim legyenek, hanem szép hosszúak...
)Képes voltál még 55 percet elszórakozni ezzel a pályával?
Nah majd este otthon meglesem.
Nah majd este otthon meglesem.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Rendben. És igen, elképzelhető, ha eddig sem ment ez a pálya. 

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
In progress, csak tavasz van és feltorlódtak picit a dolgok.
De a kövi napokban ennek is nekiesek végre.
Szóval mondjuk jövő hét elején várható a video. De ha tényleg 15 perc van belőle hátra, akkor kb. megint születni fog egy háromnegyed órás video, amit végig quickloadolok... 
De a kövi napokban ennek is nekiesek végre.
Szóval mondjuk jövő hét elején várható a video. De ha tényleg 15 perc van belőle hátra, akkor kb. megint születni fog egy háromnegyed órás video, amit végig quickloadolok... 
GeryG: Mikor jön a következő rész?
Ebből a pályából kb. 15 perc van hátra, szóval nem kell túl sok időt szánnod a befejezésre.
A kövi küldetés viszont meglehetősen hosszú és nehéz lesz, ott úgy készülj. 
Ebből a pályából kb. 15 perc van hátra, szóval nem kell túl sok időt szánnod a befejezésre.
A kövi küldetés viszont meglehetősen hosszú és nehéz lesz, ott úgy készülj. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]