28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

E3 2017: Kezdődik a Ubisoft sajtókonferencia - indul liveblogunk is [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
Gondolod te. Sokan máshogy gondolják. Ennyi. Persze jöhetne egy SC és PoP is.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Ennek a The Crew 2-nek árulja már el nekem valaki a létjogosultságát. De most komolyan. Az emberek évek óta (hosszú-hosszú évek óta) vágynak egy új Prince of Persiára, egy új Splinter Cell-re, erre minek szavaz bizalmat az Ubi? Egy The Crew 2-nek, aminek az első részéről simán ki lehet jelenteni, hogy egy akkora fölé.mellé lett, hogy azt tanítani lehetne. Nem értem. Eskü nem értem.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat