28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

E3 2017: Kezdődik a Ubisoft sajtókonferencia - indul liveblogunk is [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

-T0ng-
-T0ng- [1675]
A Crew első része bár nem lett a legsikeresebb, de elég sokan játszanak vele....állítólag. Arról nem is beszélve, hogy amíg ott a Forza Horizon, mindig meg lehet próbálni mellé alternatívát állítani és a készítők meg is próbálkoznak vele. A Steep-et is viszonylag szerette a közönség ez pedig gyakorlatilag egy autós, motoros, csónakos, repülős Steep lesz. Hogy ennek így van-e értelme az már más kérdés....

Az Ubi kalózos játéka engem kicsit lefagyasztott: Értem én, hogy Sea of Thieves jön, meg most kell beszállni a kalóztémába mielőtt ez lesz az új slágerkorszak a játékokban, de a látott videó alapján nem több, mint az Black Flag kivágott AC részekkel és megspékelve a For Honor kudarcával. Hozzáteszem, annak idején mindenkinek sírt a szája, hogy miért nem egy jó kalózos játékot készít az Ubisoft, miért erőltették rá az Assassin's Creed nevet. Hát tessék!

Amiben nem csalódtam az a Far Cry 5, az új AC és a Beyond Good & Evil 2 bejelentése volt. Ezek amúgy is nagy kedvenceim, szóval legalább ezzel kedveztek egy kicsit. Ugyanakkor valahol én is vártam mondjuk egy új Splinter Cell bejelentést....na majd jövőre.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Ennek a The Crew 2-nek árulja már el nekem valaki a létjogosultságát. De most komolyan. Az emberek évek óta (hosszú-hosszú évek óta) vágynak egy új Prince of Persiára, egy új Splinter Cell-re, erre minek szavaz bizalmat az Ubi? Egy The Crew 2-nek, aminek az első részéről simán ki lehet jelenteni, hogy egy akkora fölé.mellé lett, hogy azt tanítani lehetne. Nem értem. Eskü nem értem.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat