28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

E3 2017: Kezdődik a Ubisoft sajtókonferencia - indul liveblogunk is [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

quervo
quervo [2161]
VodevilX +1

Szerintem sanszos, hogy lesz, elég csúnyácska már szegény első rész, de az, hogy az Ubi ultimate meglepetésnek hagyta ezt a bejelentést, azt mutatja, hogy kiemeltként kezelik ezt a projectet.

Aryx +1

A vége jól rémlik, hogy gecinehéz?
Annyira aprólékosnak tűnik eddig ez a világ, hogy érthető, miért kell(ett) 15+ évet várni a folytatásra. Ennyi idő alatt ki is halt a gamer lélek belőlem, de most azért megdobbant a szívem.

Vissza

Fórumszabályzat