Ezen a válogatáson beszartam.
SPOILER
Bár ahogy a cikkben összegyűjtött több tucat híradós spot közül kiemelik az elején a naptejeset, és bemutatják, hogy mekkora orbitális kamura hivatkozva próbálják lebeszélni az embereket a naptejek használatáról, az alapján sokkal inkább sírni kéne, nem röhögni...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
