Mi van? Itt mindenki megőrült?
Nem lesz több bikinis vonulás a Miss America szépségversenyen.
Ez még rendben is lenne, az ő dolguk. De azt, hogy
"a jövőben nem a versenyzők külseje alapján választ nyertest", illetve azt, hogy
"a jövőben nem az fog számítani, hogyan néznek ki a versenyzők, hanem hogy mi hagyja el a szájukat, amikor felszólalnak társadalmilag fontos kérdésekben", egyszerűen nem tudom értelmezni. Vagy akkor miért hívják az egészet szépségversenynek?...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.