28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Megérkezett a Divininty: Original Sin II – Order & Magic [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

jawsika
jawsika [4149]
Ha van PC-s összehasonlítási alapod, akkor azért nehézkes lesz az átszokás. A kamerakezelés jó, viszont a loot-rendszer elég fura (arról van szó, hogy lenyomva tartod a gombot, egy folyamatosan növekvő kör lesz a kari körül, és ami abba beleesik, azt mindent egyszerre lootolsz. A másik gond a képességhasználat, amit ennél azt hiszem ezerszer egyszerűbben is portolhattak volna.

Viszont ami nekem a fő gondom volt, és erre sehol nem találtam választ, hogy a karakterkészítő képernyőn ugye látszanak a "racial" abilityk, illetve a hősök speckó képességei. Gondolok itt a Red Prince "tűzokádására", vagy a Maddening Song-ra pl a (szégyen, de nem jut eszembe a neve) vöröshajú human csajnál. Na most a PC-s verziónál ugye ha ráviszed az egeret ezekre, akkor el tudod olvasni. Biztos velem van a baj, de nem találtam meg, hogy lehet megnézni.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Peace
Peace [28898]
PS-en is végig kéne nyomni most már!!!! Zseniális játék!

Vissza

Fórumszabályzat