28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spider-Man [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
Ha végeztél vele, akkor ajánlom beruházni a Marvel regénysorozatra (eddig hat kötet érhető el), amiből ugyan az első, a Venom finoman szólva sem egy szépirodalmi alkotás (inkább egy tiniregény szintjét üti meg, de azért szórakoztató), viszont a második a Pókember, ami konkrétan a játék előzménye. Na az már nagyon jól meg van írva, még csak a felénél járok, de piszok jó olvasmány. És tényleg egy rakás a játékban felmerült kérdésre ad választ.
Pókember: Hatalomátvétel
Peace
Peace [28894]
Kegyetlenül élvezem, hihetetlen hangulatos lett a játék!!! Akkora feelingje van a lengedezésnek és az egyedi harcstílusnak, hogy csak na! Végre meglett a négy robotkaros ruha is, amit a legjobban vártam!!!! Imádok vele pusztítani! 8 hónaig halogattam a játékot, porosodott a lemez, de most eljött az ideje! Szerintem a fő kampány vége felé járhatok, de szerencsére megvettem magamnak a DLC-ket még júniusban, úgyhogy nem ér véget a kaland. Nagyon kitettek magukért az Insomniac-nál!!!

Vissza

Fórumszabályzat