28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

sipec
sipec [19623]
the sun
helyi origo.
Shadowguard
Shadowguard [4579]
Csak akkor tart itt, ha fehér meri írni nem fehérnek.
Fordított esetben professzori címet ér. Persze ebben a társadalom a hibás, ez a koszlidérc pontosan azt csinálja, amit megengednek neki. Nem az egyetemről, de az országból kellene kihajítani a rusnya némbert.

Így meg lehet csodálkozni, hogy az "All Lives Matter"-ért agyonlövés jár. És akkor ezt bővebben nem is kommentálom, mert ki leszek moderálva Max annyival, "KKK, hiányzol!"

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Herr Hauptmann
Herr Hauptmann [3187]
Most tényleg itt tart a társadalom? Brühühü...valaki csúnyát írt rólam az interneten...megyek sírni a sarokba. És le is tartóztatják érte 12 évesen? Pls be fake...

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Vissza

Fórumszabályzat