Csak akkor tart itt, ha fehér meri írni nem fehérnek.
Fordított esetben
professzori címet ér. Persze ebben a társadalom a hibás, ez a koszlidérc pontosan azt csinálja, amit megengednek neki. Nem az egyetemről, de az országból kellene kihajítani a rusnya némbert.
Így meg lehet csodálkozni, hogy az "All Lives Matter"-ért
agyonlövés jár. És akkor ezt bővebben nem is kommentálom, mert ki leszek moderálva

Max annyival, "KKK, hiányzol!"
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...