Mint eredmény tényleg nagy szám ez, de szerintem sem voltunk olyan jók, ahogy ezt előadják. Helyén kell kezelni. Zágrábban is játszottunk egy (mázli) döntetlent, majd itthon megmutatták, mekkora különbség van a két csapat között.
Itthon az emberek hajlamosak egy-egy eredményre felkapni a fejüket, de aki napról-napra látja ezt a Fradit, annak ez nem volt akkora meglepetés. Tavaly az összes meccsen ezt játszottuk az EL-ben, nem véletlen, hogy ha bírtuk, akkor döntetlen, vagy egy gólos meccseket hoztunk (Zágráb 1-1, Espanol 1-1, 2-2, CSKA 0-1, 0-0, Ludo kinti 1-1 a legutolsó meccsen), de ha nem bírtuk, ha nem tudtuk ÖLNI a másik csapat játékát, akkor beleszaladtunk a késbe (Dinamo elleni 0-4, Ludo 0-3). Ez a taktikánk, a nagyobb csapatok ellen hangolva, a kisebbek ellen (Suduva, Valetta) meg jól megszenvedtünk.
Célfoci ez, de legalább eredményes.
Szenvedély nélkül a foci halott.

Celtic pressing, Fradi kontra és 100as helyzetkihasználás - ergo tökéletesen kivitelezett meccs volt.
