28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fradi



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Az én álomsorsolásaim:

Zenit
tetszőleges csapat a 2. kalapból
Olimpiakosz
Fradi


VAGY

tetszőleges csapat az 1. kalapból
Sahtar
Olimpiakosz
Fradi


Magyarázat:

A Zenit nagyon kilóg lefelé az első kalapból, a Sahtar pedig a második kalapból a többi csapatot elnézve. A legideálisabb esetben ezt a kettőt választanám együtt, azonban az UEFA a kelet-ukrajnai katonai konfliktus miatt máig nem enged összesorsolni orosz és ukrán csapatokat, ezért csak az egyiket tudnám "választani". A másik helyett akkor már jöjjön egy nagy nevű sztárcsapat, ami nézői szempontból is jó, illetve olyan szempontból is, hogy optimális esetben ez a csoportfavorit jól elverne mindenki mást oda-vissza a csoportban, így egy esetleges harmadik helyért való küzdelembe nem kavarna bele. A harmadik kalapból pedig az Olimpiakosz lóg ki szerintem. A transfermarktos érték alapján sem komolyabb ellenfél, mint a Celtic vagy a Dinamo Zagreb volt, azokkal teljesen egy szintű csapat jelenleg. Illetve láttam a play-offos meccseik egy részét, és finoman szólva sem nyújtottak valami nagy teljesítményt egy amúgy elég halovány Omonia ellen.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

ufodani
ufodani [17764]
1.kalap: Bayern München, Sevilla, Real Madrid, Liverpool, Juventus, PSG, Zenit, Porto
2. Barcelona, Atletico Madrid, MANCHESTER UNITED, Shakhtar, Dortmund, Chelsea, Ajax
3. Kijev, RB Salzburg, RB Leipzig, Internazionale, Olympiacos, Lazio, Krasznodar, Atalanta
4. Lokomotiv Moszkva, Marseille, Brugge, Mönchengladbach, Basaksehir, Midtjylland, Rennes, FERENCVÁROS

Pool
Barca
Inter
FTC

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Vissza

Fórumszabályzat