Zenit
tetszőleges csapat a 2. kalapból
Olimpiakosz
Fradi
VAGY
tetszőleges csapat az 1. kalapból
Sahtar
Olimpiakosz
Fradi
Magyarázat:
A Zenit nagyon kilóg lefelé az első kalapból, a Sahtar pedig a második kalapból a többi csapatot elnézve. A legideálisabb esetben ezt a kettőt választanám együtt, azonban az UEFA a kelet-ukrajnai katonai konfliktus miatt máig nem enged összesorsolni orosz és ukrán csapatokat, ezért csak az egyiket tudnám "választani". A másik helyett akkor már jöjjön egy nagy nevű sztárcsapat, ami nézői szempontból is jó, illetve olyan szempontból is, hogy optimális esetben ez a csoportfavorit jól elverne mindenki mást oda-vissza a csoportban, így egy esetleges harmadik helyért való küzdelembe nem kavarna bele. A harmadik kalapból pedig az Olimpiakosz lóg ki szerintem. A transfermarktos érték alapján sem komolyabb ellenfél, mint a Celtic vagy a Dinamo Zagreb volt, azokkal teljesen egy szintű csapat jelenleg. Illetve láttam a play-offos meccseik egy részét, és finoman szólva sem nyújtottak valami nagy teljesítményt egy amúgy elég halovány Omonia ellen.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

