28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spider-Man: Miles Morales teszt – Pókember elment nyaralni [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Havernak is lemezes PS5-e van, mert hozzám hasonlóan, a PS4-es játékgyűjteményének 90%-a lemezes. És így van meg neki digitálisan a PS4-es Miles Morales. Viszont ha jól tudom, ő a kontrolleren nem nyomott rá a telepített játéknál az options gombra...szóval ezt megírom neki.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

GeryG
GeryG [2372]
Nem tudom, számít-e, de nálam lemezes PS5 van, de maga a játék digit.
Most megnéztem, nálam a feltelepített játéknál az options gombot megnyomva feljön a lebegő menü, annak az alján van a játékverzió rész. Nekem ott van a PS5 és a PS4 verzió is, és az előbbi előtt van pipa.

Ha meg lejjebb megyek a játék adatlapjára, a három pontot lenyitva termék megtekintése, követés megszüntetése, PS4 Teljes stb, és az adatvédelmi menüpontok vannak. De cserébe, ha bemegyek a strore-ba nekem is feldobja, hogy vegyem meg a játékot 21-ért... következetes a dolog.

Mondom, a Sonynak azért ezen még illenék csiszolnia, mert nem nehéz totál belezavarodni, hogy akkor most kinek mi milyen verzióban van meg.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Uh, az fincsi. Akkor ez érdekes, mert haver leszedte a PS4-es verziót, és sehol se kínálta fel neki a konzol, hogy leszedheti a PS5-ös változatot. Se a Store oldalán, se az indítás mellett található 3 kis pont alatt, sehol. Megnézte a neten, hogy kell a lemezes verziónál megcsinálni, de a digitális változatnál az nem működött.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

GeryG
GeryG [2372]
Nekem is először a PS4-es verzió jött le. De utána emlékeim szerint nekem volt lehetőségem letölteni a PS5-ös verziót a store-ból. Hasonlóképp coptam a CoD-dal is, ahol ráadásul vagy 8 külön részletben szedi le magát a játék, aztán azok közt találd meg, hogy melyik PS5 és melyik PS4...
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Szóval te megtudtad oldani, hogy a digitális, PS4-es Miles Moralest upgradelje a PS5-ös verzióra? Ha igen, hogyan?

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

GeryG
GeryG [2372]
Sajnos ezt elég furán kezeli a PlayStation 5...
Meg úgy általában a PS4vsPS5 verziókat. Úgy kellett vadászni, mire rájöttem, hogy melyik menjen fel. És nem csak a Spider-Mannél, hanem más érintett játékoknál is. Ezen azért még csiszolhatnának, mert nem teljesen egyértelmű.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
No para, én basztam el, nem a lemezes verzió feltuningolásával van a gond, hanem a digitálissal. A lemezesnél ki fogja írni neked a élehetőséget, sőt. Asszem még a PS5-ös kis ikon is megjelenik majd. Na, a digitális verziónál nem kínálja fel a lehetőséget és a PS5-ös ikon se jelenik meg. Vagy négyszer rakta fel, fellépett a PS Store oldalán a játék oldalára és csak vásárlásra kínálta fel neki a PS5-ös változatot, valamint az "indítás" ikon melletti 3 kis pontra kattintva se volt ott a lehetőség.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Peace
Peace [28867]
Fantasztikus.....
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Na, kicsit átfogalmazom az első változatot. Szóval havernak nem sikerült feltutningolnia a PS4-es verziót PS5-ösra és az előzetes írásommal ellentétben, asszem a digitális verzió van meg neki.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

GeryG
GeryG [2372]
Mivel én digitális formában kaptam a játékot, így személyes tapasztalatom nincs, de a PlayStation hivatalos magyar oldalán görgess le legalulra, az apró betűs részhez. Ott ezt írják:

"Töltsd le a játék PS4™-verzióját plusz díj nélkül, amikor megvásárolod a digitális PS5™-verziót a PlayStation™Store-ban. Vásárold meg a játék digitális PS4™-verzióját a PlayStation™Store-ból és töltsd le további költség nélkül a PS5™-verziót a megjelenéskor, 2020. november 12-én. Ha már rendelkezel a PS4™-változattal, nem kell előrendelned a játék PS5™-változatát. Aki rendelkezik a PS4™-játéklemezzel, az ajánlatot a lemezt a PS5™ konzolba helyezve érheti el. Aki rendelkezik a PS4™-játéklemezzel, és a PS5™ Digital Edition lemez nélküli konzolt vásárolja meg, nem fogja elérni ezt az ajánlatot."

Szóval szerintem igen, ha van PS4-es lemezed, akkor simán leszedheted vele PS5-ön az új verziót. Csak arra vigyázz, hogy fordítva ne csináld, mert a PS4-ben állítólag bentragadnak a PS5-ös lemezek és csak a gép szétbontásával lehet kiszedni belőlük...

Vissza

Fórumszabályzat