28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Cyberpunk 2077: bocsánatot kér a CD Projekt RED [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11920]
Olyan szempontból nem értem, hogy mégis mit vártak az emberek? Majd úgy fog kinézni mint egy high-end PCn? Vagy arra számítottak, hogy most kivételesen, csak ennél az egyetlen játéknál a bemutatók nem az elérhető legjobb hardveren fognak futni?

Man literally too angry to die

Germinator
Germinator [29908]
Most tökre úgy mondom ezt, hogy közepesen izgat fel a játék (úgy értve, hogy érdekel, de nem vettem még meg, konfigom is necces, és bőven tudok várni még 1-2 hónapot), de azért az egyenes beszéd az az lett volna, hogy megjelenés előtt azt mondják, hogy légyszi, ne vegyétek meg. Vagy ugye nem adják ki ebben a formában. De nyilvánvalóan tudták, hogy a régi konzolokon nem fut elfogadhatóan. Nem azt mondom, hogy ez egyedül az ő döntésük volt, hogy kijöjjön mégis (nyilván végtelen aspektusa van ennek a közönség nyomásától kezdve a befektetők nyomásán át stb stb). De az egy kicsit visszás nekem, hogy megjelenik, és utólag azt mondják, hogy hát bocsi, bárcsak tudhattuk volna... ja, amúgy refundolhatjátok is, hajrá.

De tényleg "I have no dog in this fight", csak sokszor elémkerül a téma.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Na ez legalább egyenes beszéd! Majdnem megvettem tegnap 14-ért, de így inkább várok februárig vele...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat