A tegnapi patch nekem rengeteget segített, el tudom képzelni, hogy a ps-nél is javul a helyzet tőle, de a 20 fps nagyon gyászosan gyenge, ezen kár vitatkozni. Szerintem viszont azt el kell ismerni, hogy a refundba belemennek, sőt, őnáluk lehet refundolni, azaz ők vállalják a felelősséget, hogy visszakapod a pénzed. A többi kiadó mutogatna, hogy hát ahol vetted, az ottani szabályok szerint próbáld meg, ha nem megy, így jártál. (steamen ugye 2 óra játék után már nem tudsz refundolni pl).
A kibaszás társas játék, sose feledd.
