28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Cyberpunk 2077: bocsánatot kér a CD Projekt RED [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
+1, itt egyértelműen szemberohant egymással a fejlesztőgárda és a pénzügyi elvárások - előbbiek már kétszer halasztottak a megjelenésen.

A tegnapi patch nekem rengeteget segített, el tudom képzelni, hogy a ps-nél is javul a helyzet tőle, de a 20 fps nagyon gyászosan gyenge, ezen kár vitatkozni. Szerintem viszont azt el kell ismerni, hogy a refundba belemennek, sőt, őnáluk lehet refundolni, azaz ők vállalják a felelősséget, hogy visszakapod a pénzed. A többi kiadó mutogatna, hogy hát ahol vetted, az ottani szabályok szerint próbáld meg, ha nem megy, így jártál. (steamen ugye 2 óra játék után már nem tudsz refundolni pl).

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Szerintem a fejlesztők szájára simán lakatot tettek a megjelenésig!
Egyszerűen megért ennyi köpködést a hatalmas öreg verzás PS4/XBOX piac elárasztása ezzel a bughalmazzal! Nekem ez is csoda, hogy pár nap után kiadhattak ilyen közleményt...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Germinator
Germinator [29908]
Most tökre úgy mondom ezt, hogy közepesen izgat fel a játék (úgy értve, hogy érdekel, de nem vettem még meg, konfigom is necces, és bőven tudok várni még 1-2 hónapot), de azért az egyenes beszéd az az lett volna, hogy megjelenés előtt azt mondják, hogy légyszi, ne vegyétek meg. Vagy ugye nem adják ki ebben a formában. De nyilvánvalóan tudták, hogy a régi konzolokon nem fut elfogadhatóan. Nem azt mondom, hogy ez egyedül az ő döntésük volt, hogy kijöjjön mégis (nyilván végtelen aspektusa van ennek a közönség nyomásától kezdve a befektetők nyomásán át stb stb). De az egy kicsit visszás nekem, hogy megjelenik, és utólag azt mondják, hogy hát bocsi, bárcsak tudhattuk volna... ja, amúgy refundolhatjátok is, hajrá.

De tényleg "I have no dog in this fight", csak sokszor elémkerül a téma.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Na ez legalább egyenes beszéd! Majdnem megvettem tegnap 14-ért, de így inkább várok februárig vele...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat