28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Így magyarázkodik a CD Projekt RED vezetője [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Huhh, azért itt voltak bajok! Én is láttam bugokat azért, de ilyen durvákkal nem találkoztam. Elég korrektül összeszedték az összes interjút, cikket meg nyilatkozatot. A téma meg elő fog ugrani még sokszor szerintem idén. De ez tökéletesen érthető. Az valaha készült legnagyobb reklám/hype kampány és ehhez mérten a végeredmény fogadtatása. Visszhangozni fog ez még rendesen hosszú ideig.
subject17
subject17 [7050]
Ha már megint előugrott a téma, ez is jó videó az unalmas munkaidőre.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Vissza

Fórumszabályzat