Bármelyik játékkal meg lehet csinálni ugyanezt. Bugok és "ígéretek" részt is.
Ja, leszek a védőszentje a játéknak. Ez már most "félkész" állapotban is egy remek játék, utóbbi évek egyik legjobb játékélménye volt számomra. Kurvára unom már ezt a folyamatos rinyálást és ezeket a túlreagált gyűlölködéseket a játék körül. Nem vagyok vak, én is látom, hogy vannak hiányosságai/rosszul működő részei. Rendőrségi rész valóban hulladék, nem egyszer kellett visszatöltenem, amiért egy eltévedt golyó a nyakamba hozta őket és gyorsabb volt így megoldani. Sokszor mérgesen sóhajtva forgattam a szemem amiért egyes jelenetekben kenu a mellbimbójával szívta el a cigarettát vagy egy karakter a nyakával vette fel a telefont. Szóval igen, ott vannak ezek az élményt lehúzó elemek, de együtt lehet élni velük/túl lehet lendülni rajtuk. Nem okoz nagyobb nehézséget, mint más kész játékban elviselni egy szar játékdesignt.
Ha már "muszáj" most játszani a játékkal akkor meg kéne keresni ezeket az élvezhető részeket, ha pedig valakinek nem tetszik jelenlegi állapotában a játék - saját tapasztalat vagy számára megbízható forrásból tájékozódva - akkor meg kell várni, amíg kikalapálják/befejezik.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Így magyarázkodik a CD Projekt RED vezetője [hozzászólások]
Hát ha már így felhoztad: a tény, hogy lehetne 30+ perces komoly bug compilationt összerakni a játék első két órájából, az nem gondolom, hogy "lófaszt se jelent". Rohadtul érthető, ha valaki nem akar onnantól száz órát szenvedni vele.
Mindenesetre ez a videó nem az, épp ezért linkeltem. Összesűríti a bugokat, a rémesen gyenge megvalósításokat, és a félrevezető és hazugságokkal teletolt hype kampányt. Igen, "meglovagolja" a stílusával azt, ami a játék körül van, de ugyanezt higgadtan és elemezgetve is át lehetne adni egy jóval hosszabb videóban, totál mindegy. Érdekességképp tettem be ide, mert szerintem elég jó képet ad a problémákról, és az egészhez mérten még rövidnek is számít a videó.
De igazából olyan vak védőszentje lettél ennek a romhalmaznak, hogy nem tudom, minek reagálok még. Vicces, hogy több topikon át szétbaszogatsz mindenkit, amiért nem tud kitartani a játék mellett és negatív véleményt mond, aztán meg "lófaszt se jelent" egy videó, amit nem láttál.
Mindenesetre ez a videó nem az, épp ezért linkeltem. Összesűríti a bugokat, a rémesen gyenge megvalósításokat, és a félrevezető és hazugságokkal teletolt hype kampányt. Igen, "meglovagolja" a stílusával azt, ami a játék körül van, de ugyanezt higgadtan és elemezgetve is át lehetne adni egy jóval hosszabb videóban, totál mindegy. Érdekességképp tettem be ide, mert szerintem elég jó képet ad a problémákról, és az egészhez mérten még rövidnek is számít a videó.
De igazából olyan vak védőszentje lettél ennek a romhalmaznak, hogy nem tudom, minek reagálok még. Vicces, hogy több topikon át szétbaszogatsz mindenkit, amiért nem tud kitartani a játék mellett és negatív véleményt mond, aztán meg "lófaszt se jelent" egy videó, amit nem láttál.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Végig se néztem. 60-100+ órás játékból 30 perces bug compilation a gyűlölethullámot meglovagolva lófaszt se jelent.
Egy érdekes részletbe belefutottam mikor végigkattintgattam: a - de gyűlölöm ezt a szót - influenszerek beszélnek a 18-as demóról (ami után a cdprnek "muszáj" volt elérhetővé tenni a pórnép számára is) viszont egyik se néz a kamerába...
Egy videóban még hazudva felhypeolnak valamit, másikban fejüket rázva ítélkeznek a játékosokat átverő gonosz cégek felett. Vicc.
Egy érdekes részletbe belefutottam mikor végigkattintgattam: a - de gyűlölöm ezt a szót - influenszerek beszélnek a 18-as demóról (ami után a cdprnek "muszáj" volt elérhetővé tenni a pórnép számára is) viszont egyik se néz a kamerába...
Egy videóban még hazudva felhypeolnak valamit, másikban fejüket rázva ítélkeznek a játékosokat átverő gonosz cégek felett. Vicc.Huhh, azért itt voltak bajok!
Én is láttam bugokat azért, de ilyen durvákkal nem találkoztam. Elég korrektül összeszedték az összes interjút, cikket meg nyilatkozatot. A téma meg elő fog ugrani még sokszor szerintem idén. De ez tökéletesen érthető. Az valaha készült legnagyobb reklám/hype kampány és ehhez mérten a végeredmény fogadtatása. Visszhangozni fog ez még rendesen hosszú ideig.
Én is láttam bugokat azért, de ilyen durvákkal nem találkoztam. Elég korrektül összeszedték az összes interjút, cikket meg nyilatkozatot. A téma meg elő fog ugrani még sokszor szerintem idén. De ez tökéletesen érthető. Az valaha készült legnagyobb reklám/hype kampány és ehhez mérten a végeredmény fogadtatása. Visszhangozni fog ez még rendesen hosszú ideig.Ha már megint előugrott a téma, ez is jó videó az unalmas munkaidőre.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
