28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Megvan, kik játsszák majd Ellie-t és Joelt a The Last of Us sorozatban! [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

jawsika
jawsika [4146]
Oké, Pascalt én is bírom, mikor nem ilyen WW84 szintű ocsmánykodásban látni.

Tudom, az évadok maguk is rosszak voltak, de én a színésznő képességeit tartom messze, de tényleg messze szint alattinak. Számomra ő erősen Szomszédok szint. Mégcsak azt se lehet mondani, hogy pojácáskodott, mert az is színészkedés valahol. Ez még az se volt.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

szbszig
szbszig [33649]
A kiscsajból nekem nem sok maradt meg. Eleve egy alapvetően kitalált karakterről volt szó, a könyvekben Lyanna Mormont csak offscreen szerepel. Meg hát ugye az utolsó két évad botrányosra sikerült, úgyhogy inkább igyekszem elfelejteni a sorozatot minél hamarabb...

Pascalt viszont én bírtam mind a két említett sorozatban.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

jawsika
jawsika [4146]
Szerintem a GoT-os kiscsaj is durváán túl van értékelve. Én értem, hogy a szerep az menő volt, és ez átragadt a színésznőre, de botrány módra játszotta. Különösen a hangjával való játék volt minősíthetetlenül hiteltelen.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

GeryG
GeryG [2379]
Elnézve Joelről ezt a renderelt képet, nekem az öregedő Gerard Butler valahogy jobban adná a szerepre...

Vissza

Fórumszabályzat