28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt...



Írd ide hozzászólásod:

dzsud
dzsud [1464]
Amúgy tegnap a reggeli utáni városi séta közben gondoltam, rég voltunk már délelőtti vetítésen a Puskinban (pont itt írtam Peace-nek), beültünk hát, mert még épp elcsíptünk egyet. Megnéztük az Így vagy tökéletes c. új, magyar romkomot (ketten voltunk a teremben). Amúgy meglepően jó volt, ajánlott. Aztán kifelé jövet átültünk a kávézóba is, közben láttuk a falon a Kifulladásig plakátját és beszéltünk egy pár szót Belmondoról, hogy mennyire nagy király. Ma meg meghal...

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Majdnem, mert azt is sokszor. De a nyertes (gyermekkori kedvencem volt):
Les tribulations d'un chinois en Chine

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

dzsud
dzsud [1464]
: (((((

Engem a Bolond Pierrot indított el a francia új hullám, ezzel együtt pedig úgy en bloc a művészfilmek útján.

Raistlin: a Profit?

Vissza

Fórumszabályzat