Nagy apai szigor, de közben meg nem tanítja meg a legfontosabbat: minden csillogó szart fölvenni!
A kis rohadék amúgy meglepően nem idegesítő, aminek nagyon örülök! Kissé talán túl komolyan veszi magát a játék, a BOY!/min miatt inkább mém, mint dráma, de eddig (törpével találkoztam) jobban tetszik, mint amire számítottam.
'18-as mércével nézve is azért lehetne több animáció, az ismételt finisherek csöppet kiábrándítóak.
