28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

God Of War



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4579]
A legnagyobb bajom a harccal, hogy baromira nem konzisztens, hogy éppen mi történik. Alfheimben szórakoztam most egy hasadékos harccal, elvileg semmi keresnivalóm nem lenne arra, magasabb szintűek is az ellenfelek, de egyébként nem lenne nehéz, ha nem teljesen random lenne, hogy mi történik. Elvileg parry->mind a két ellenfél megtántorodik->Hóhérbalta->kigurulok a másik ellenfél ütése elől. Ez tízből kilencszer működik, tizedjére nem.

Viszont mióta teljesen levettem a hangot a játékról és hangoskönyvet hallgatok közben egész elviselhető lett nyomingusz is.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat