Amúgy azzal én teljesen egyetértek, hogy amikor hang nélkül kell játszanod valamivel, ahol ráadásul a gameplayt sem élvezed, akkor az úgy önmagad felesleges kínzása már - játéktól függetlenül. Szerencsére ilyenbe még csak Game Pass keretében futottam, és nem "kényszerített" az sem, hogy ha már fizettem érte, csak végigszenvedem...
A többi, szubjektív része meg kb. minden közösségben ilyen, sőt. Igazából akármilyen nyíltan flame-elünk is itt, az én tapasztalataim alapján más komment szekciókban meg fórumokon sokkal undorítóbb és beszűkültebb ekézés szokott menni, ha valaki másnak más dolog tetszik...
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
