28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

God Of War



Írd ide hozzászólásod:

subject17
subject17 [7050]
Azért az első bekezdésed eléggé szembemegy azzal, ami miatt a második bekezdésben szereplő dolgok kapcsán én magam is "leanyáztalak". A minden teljesen független topikban is megjelenő konzolellenes kereszteshadjáratod baromi unalmas volt már, a legegyszerűbb támadható felület nyilvánvalóan az volt, hogy szóvá teszem, hogy PC-n sem boldogulsz a játékokkal.

Amúgy azzal én teljesen egyetértek, hogy amikor hang nélkül kell játszanod valamivel, ahol ráadásul a gameplayt sem élvezed, akkor az úgy önmagad felesleges kínzása már - játéktól függetlenül. Szerencsére ilyenbe még csak Game Pass keretében futottam, és nem "kényszerített" az sem, hogy ha már fizettem érte, csak végigszenvedem...

A többi, szubjektív része meg kb. minden közösségben ilyen, sőt. Igazából akármilyen nyíltan flame-elünk is itt, az én tapasztalataim alapján más komment szekciókban meg fórumokon sokkal undorítóbb és beszűkültebb ekézés szokott menni, ha valaki másnak más dolog tetszik...

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Ez egy ilyen közösség, már többször is rájöttem. Vajon miért nem mindegy? Ő pénze, ő ideje, úgy játszik vele (vagy nem), ahogy akar.

Én is kb. picsogó, menstruáló kisfiúvá degradálódtam, mert szerintem a Control egy unfair sz@r. Hát, ez van.

Dark Archon

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Nem vagytok normalisak esetleg megkovezni nem akarjatok amiert nem tetszik neki az ami Nektek?

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat