...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Fórum » Konzolok, konzolos játékok
God Of War
Azt hiszem szó szerint az volt, hogy "Súlyos hibát követtetek el". Én ezt úgy raktam össze (meg erről ment a beszélgetés is), hogy akkor ők lennének a jófiúk, de nekem teljesen az ellenkezője tűnik igaznak.
A nyílvesszőkre és arra, miért köpte le Mimirt, választ fogsz kapni később.
A főszúnyog leszúrása meg mi is pontosan? Nem emlékszem már, mit mondott ott. 
A főszúnyog leszúrása meg mi is pontosan? Nem emlékszem már, mit mondott ott. 
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Nah, újabb cirka hat órával előbbre vagyok (és van egy harmadik fej a csapatban), alapvetően jól jártam ezzel az újrakezdéssel. Egyrészt Alfheim végén a főszúnyog sötételf boss még normálon is felért egy idegbajjal, másrészt nekem egyre inkább az a meggyőződésem, hogy ennek a játéknak nem áll jól a magas nehézség. Értem most arra, hogy elvileg egy isten vagyunk (vagy mifene), háznyi köveket dobálunk meg az elején méterekre pofozzuk egymást, akkor egy farkas ne öljön meg.
Viszont Alfheim végén az a hiszti, amit Nyomingusz levágott, pedig már lassan kezdtem megbékélni vele... Kratosnak van jócskán önuralma, én simán lerúgtam volna a kis sz@rost a liftről. Nem tudom mennyire hiteles a viselkedése, de egy jó érv lehetne a karakter a gyerekvállalás ellen. Na mindegy, érezhetően nem talált be nálam a karakter.
Viszont a hegyre felfelé menet az a sárkány... Szóval a bossfight maga egy kicsit az a fajta harc, amiket nem szeretek, de most ettől eltekintve... Először is: hogy lehet így megölni egy sárkányt, hát ez milyen nyomiság már. Másrészt viszont: ez qrvajó volt, hát hogy lehet már így megölni egy sárkányt? Igen, egyszerre imádtam és utáltam a megoldást
Viszont itt is kezd visszaköszönni az ami a Valhallánál is megvolt, hogy a skandináv mitológia nekem szinte teljes homály. Néha csak kapkodom a fejem, hogy ki kicsoda vagy micsoda. Minimális ismeretem van csak, de például Baldurról csak azt tudtam, hogy kapuja van, azt nem hogy isten is
Szóval csak spoiler nélkül, ha később kiderül akkor nem fontos:
- Az például igaz, amit a főszúnyog mondott amikor leszúrtam? Vagy csak ilyen nézőpont kérdése dolog lenne?
- A fej és a boszorka között mi volt az a kis vita? Vagy ez a játékhoz tartozik, nem a mitológiához? És egyébként mi volt a baj a nyílvesszőkkel?
Nem tudom mire fog kifutni ez az egész, egyelőre pár dologgal kapcsolatban vannak megérzéseim, de többségében ötletem sincs.
Viszont Alfheim végén az a hiszti, amit Nyomingusz levágott, pedig már lassan kezdtem megbékélni vele... Kratosnak van jócskán önuralma, én simán lerúgtam volna a kis sz@rost a liftről. Nem tudom mennyire hiteles a viselkedése, de egy jó érv lehetne a karakter a gyerekvállalás ellen. Na mindegy, érezhetően nem talált be nálam a karakter.
Viszont a hegyre felfelé menet az a sárkány... Szóval a bossfight maga egy kicsit az a fajta harc, amiket nem szeretek, de most ettől eltekintve... Először is: hogy lehet így megölni egy sárkányt, hát ez milyen nyomiság már. Másrészt viszont: ez qrvajó volt, hát hogy lehet már így megölni egy sárkányt? Igen, egyszerre imádtam és utáltam a megoldást
Viszont itt is kezd visszaköszönni az ami a Valhallánál is megvolt, hogy a skandináv mitológia nekem szinte teljes homály. Néha csak kapkodom a fejem, hogy ki kicsoda vagy micsoda. Minimális ismeretem van csak, de például Baldurról csak azt tudtam, hogy kapuja van, azt nem hogy isten is
Szóval csak spoiler nélkül, ha később kiderül akkor nem fontos:
- Az például igaz, amit a főszúnyog mondott amikor leszúrtam? Vagy csak ilyen nézőpont kérdése dolog lenne?
- A fej és a boszorka között mi volt az a kis vita? Vagy ez a játékhoz tartozik, nem a mitológiához? És egyébként mi volt a baj a nyílvesszőkkel?
Nem tudom mire fog kifutni ez az egész, egyelőre pár dologgal kapcsolatban vannak megérzéseim, de többségében ötletem sincs.
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
