28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

God Of War



Írd ide hozzászólásod:

Christoph
Christoph [4806]
Kb. egy órám van benne, de ez a minőség azért arculcsapott . Sose játszottam PS exkluzívokkal, (na jó volt egy kis Days Gone, de ahogy hallom az pont lefelé lógott ki). Azt tök érdekes megtapasztalni, hogy maga a story ahogy kezdődik semmi extra, vótmá érzés, de mégis ez az aprólékos kivitelezés más szintre emeli.
A harcok eddig amúgy elég unalmasak, gondolom majd lesz jobb vagy csak öreg vagyok már ehhez.

Vissza

Fórumszabályzat