28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

God Of War



Írd ide hozzászólásod:

Aribeth
Aribeth [2767]
Határozottan emlékszem, hogy ott kúrtam fel magam rettenetesen kb. 2 éve, amikor egy mellékfeladatban harangokat (?) kellett volna x idő alatt eltalálni, és az istennek sem ment, miközben a youtube videókon olyan könnyedén megcsinálta mindenki. Akkor volt egy rage quit, törlés, de ennyi rajongás után fontolgatom a visszatelepítést. Amúgy is most a "megvettem korábban, nem tetszett, félretettem, csak elszórtam rá a pénzt" játékokkal foglalkozok, és nagyon kellemes élményeim vannak ezekkel az újrakezdésekkel, tavaly szinte nonstop Zelda BotW ment, most január elején a Detroit:Become Humant toltam le, talán megértem egy Kratosos hentelésre is.

És akkor pár vicceskedő kép.
Boi
Dad of War

Vissza

Fórumszabályzat