Simán csak arról van szó, hogy amíg egy zenész vagy egy szinkronszínész munkássága nem mindenki életének volt része, addig ezzel a két figurával ugyanígy mindenkinek van akaratlanul is kapcsolódási pontja, minek után évekig a csapból is ők folytak, másrészt ez a 2in1 elhalálozás is megdobja a hírértéket. Kár ennél többet belelátni is ideologizálni. Az meg külön mókás, hogy ilyen hírek után kb. minden felületen a kommentelők ilyenkor szabályos elégtételt éreznek és örömködnek (mert a rohadékok megérdemelték), mintha majd ettől lenne szebb a világ. 
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
