28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Last of Us Part I teszt – Az új első rész [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

nyomi
nyomi [7258]
én kétszer nyomtam végig ps3-on, kétszer ps4-en, a második részt most gyűröm harmadjára, hogy kiikszeljem az összes öcsívmentet, de vakuljak meg ha 70 dollárnyi forintot kiadok az első rész remake-ért... majd ha 5000 huf lesz, esetleg... szerencsére már nem érzem a késztetést, hogy mindent megjelenés napján kezdjek el játszani

valami ASUS izé, nemtom...

Vissza

Fórumszabályzat