28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars Jedi: Survivor



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
Én kb. 3 hete fejeztem be a FO-t -első végigjátszás-, tetszik a folytatás, főleg, hogy a két külön lightsaber jobban fekszik nekem, mint a dupla, utóbbit max 3x ha próbáltam az egész játék alatt.
Egy-két extra platformos fejtörőnek -a'la Uncharted- azért örülnék.

Vissza

Fórumszabályzat