Én is erre a következtetésre jutottam a videó alapján, de én már öreg vagyok ehhez a kék-piros-zöld varázslós baromsághoz. Az a fura, hogy neked is annak tűnik, pedig tipikus konzolos közönségjátéknak látszik


Dark Archon
Vicc ez a játék az eddigi videók alapján!!!
Azt hiszem, azért az beszédes, hogy egy játék csupán a röhejes hardverigényével tud egyáltalán kitűnni a tömegből és bármi figyelmet magára irányítania...
Egy gameplay/promó videóba belenézve számomra világon semmi nem indokolja ezt a gépigényt - de szerencsére semennyire sem érdekes számomra a játék, így aztán nem izgatnak a gépigényes miértek és hogyanok sem.