Fórum » Beszélgetés a játékokról
Diablo IV
Sírás mindig lesz! Akinek meg a 100-as Lilith leverése és a Tier 100-as NM dungeon teljesítése nem elég endgame cél, annak toll a fülébe!
Egyébként én endgame-ig nem jutottam még mindig (lv53 rogue), ellenben én eddig annyit érzékeltem az egész alatt, hogy egy kurva jó játékkal játszom.
Van jó néhány fanyalgás, amivel semmilyen szinten nem tudok azonosulni.
Van jó néhány fanyalgás, amivel semmilyen szinten nem tudok azonosulni.I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Megjelenés előtt volt egy olyan érzésem, hogy érdemes kivárnom az első nagy DLC-t és az addig kijövő QoL patcheket, hátha akkor kiforrottabb lesz a játék, és az eddig olvasottak alapján várok tovább.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Grand Theft Auto VI – a jó és a rossz hír
- 2. Vissza a régi szép időkhöz? Egy magyar indie stúdió 4X űrstratégián dolgozik Legacy of Sol címmel
- 3. Captain Price a Call of Duty: Modern Warfare 4 egyszemélyes kampányából sem fog hiányozni
- 4. Marvel Tōkon: Fighting Souls teszt
- 5. Míg a világ a lemezes játékok eltűnésétől tart, a Ziggurat Interactive épp most jelentette be a majd’ 30 éves KKnD új dobozos kiadását
Legfrissebb fórumtémák
- 13:08
- Szét*** az ideg [5559]
- 11:34
- Helyzetjelentés [157647]
- 17:41
- Ki mivel játszik mostanában? [8261]
- 12:25
- Vissza a régi szép időkhöz? Egy magyar indie stúdió 4X űrstratégián dolgozik Legacy of Sol címmel [hozzászólások] [9]
- 09:22
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1618]
- 09:24
- 2 éves vagyok itt a Domeon.HIP-HOP HURÁÁ!!!!!! [272]
- 08:55
- Játékhírek a szerkesztők figyelmébe [1524]
- 18:33
- The Alters: Last Variable DLC teszt [hozzászólások] [8]
- 09:08
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15147]
- 13:06
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [88]
