WolfheartFPS játszott a teljes verzióval, egy közepesen hosszú összefoglaló róla
[Szerk.
Germi, ezt a videót érdemes még megnézned, hogy lásd egészében, milyen. Végül hogy döntöttél? Megveszed?]
davkar9
Jól érted, és nem hiszem, hogy modderek veszteség nélkül át tudnák emelni. A fenti videóban mondja el, hogy elvileg az
Act I. tartalmain is kb. 33%-ban változtattak, új játékbeli lehetőségek nyílnak meg, és a pl. már lentebb említett eredet karakter, Karlach az EA-ban egy rövid mellékküldetés erejéig jelenik meg, szóval eleve nem is tudjuk társunkká fogadni (egyébként a múlt pénteki
Panels of Hell alapján egy rendkívül szerethető szereplőről van szó, rá mondanám azt, hogy egy archetipikus
Elfeledett Birodalmak-béli hősnő.
A félre fejlesztés szerintem itt kevésbé játszik, ha jól értettem a PFH prezentáció alatt, akkor (játékbéli) pénzért lesz majd lehetőség újra osztani a képességeket (nyilván nem mindent).
A karakterkészítést a teljes játékra átdolgozták, szóval ott nem tudsz kiindulni a EA-ból teljesen.
Zsákold mert, mert eleve megkapod a
Deluxe verziót, ahogy
Peace is írja, szóval ez már eleve plusz előny (digitálios művészeti album, a játék teljes zenéje).