The Digital Deluxe version will come with a custom dice skin based on whether you bought it on PC or PlayStation 5, as well as the following
Igen.
Itt is megerősítették a hivatalos posztjukban
Do you already own Baldur’s Gate 3 on PC? Are you planning to purchase it in Early Access before launch? You’re going to get a free upgrade to the Digital Deluxe edition on launch day!
Nem találom a GOG-os megerősíti posztot, hírt, de oda is igaz. Ha jól emlékszem a PFH-en is mondták.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Baldur's Gate III
,,Zsákold mert, mert eleve megkapod a Deluxe verziót, ahogy Peace is írja, szóval ez már eleve plusz előny (digitálios művészeti album, a játék teljes zenéje)."
Ez minden platformra vonatkozik? Mert steam oldalán nem láttam erről hírt!
Most amúgy az új origin karaktert meglátva nagyon hangulatba jöttem. Bár nem tudom, hogy cleric vagy paladin illik-e jobban a SPOILER
Ez minden platformra vonatkozik? Mert steam oldalán nem láttam erről hírt!
Most amúgy az új origin karaktert meglátva nagyon hangulatba jöttem. Bár nem tudom, hogy cleric vagy paladin illik-e jobban a SPOILER
Ba'al Spawnhoz...
Man literally too angry to die
WolfheartFPS játszott a teljes verzióval, egy közepesen hosszú összefoglaló róla
[Szerk. Germi, ezt a videót érdemes még megnézned, hogy lásd egészében, milyen. Végül hogy döntöttél? Megveszed?]
davkar9
Jól érted, és nem hiszem, hogy modderek veszteség nélkül át tudnák emelni. A fenti videóban mondja el, hogy elvileg az Act I. tartalmain is kb. 33%-ban változtattak, új játékbeli lehetőségek nyílnak meg, és a pl. már lentebb említett eredet karakter, Karlach az EA-ban egy rövid mellékküldetés erejéig jelenik meg, szóval eleve nem is tudjuk társunkká fogadni (egyébként a múlt pénteki Panels of Hell alapján egy rendkívül szerethető szereplőről van szó, rá mondanám azt, hogy egy archetipikus Elfeledett Birodalmak-béli hősnő.
A félre fejlesztés szerintem itt kevésbé játszik, ha jól értettem a PFH prezentáció alatt, akkor (játékbéli) pénzért lesz majd lehetőség újra osztani a képességeket (nyilván nem mindent).
A karakterkészítést a teljes játékra átdolgozták, szóval ott nem tudsz kiindulni a EA-ból teljesen.
Zsákold mert, mert eleve megkapod a Deluxe verziót, ahogy Peace is írja, szóval ez már eleve plusz előny (digitálios művészeti album, a játék teljes zenéje).
[Szerk. Germi, ezt a videót érdemes még megnézned, hogy lásd egészében, milyen. Végül hogy döntöttél? Megveszed?]
davkar9
Jól érted, és nem hiszem, hogy modderek veszteség nélkül át tudnák emelni. A fenti videóban mondja el, hogy elvileg az Act I. tartalmain is kb. 33%-ban változtattak, új játékbeli lehetőségek nyílnak meg, és a pl. már lentebb említett eredet karakter, Karlach az EA-ban egy rövid mellékküldetés erejéig jelenik meg, szóval eleve nem is tudjuk társunkká fogadni (egyébként a múlt pénteki Panels of Hell alapján egy rendkívül szerethető szereplőről van szó, rá mondanám azt, hogy egy archetipikus Elfeledett Birodalmak-béli hősnő.
A félre fejlesztés szerintem itt kevésbé játszik, ha jól értettem a PFH prezentáció alatt, akkor (játékbéli) pénzért lesz majd lehetőség újra osztani a képességeket (nyilván nem mindent).
A karakterkészítést a teljes játékra átdolgozták, szóval ott nem tudsz kiindulni a EA-ból teljesen.
Zsákold mert, mert eleve megkapod a Deluxe verziót, ahogy Peace is írja, szóval ez már eleve plusz előny (digitálios művészeti album, a játék teljes zenéje).
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]