Remek dolog, hogy az az egy darab jamaicai transzleszbikus eszkimó helikopter aki
Többi beállításnál legalább adott racenek (de jó, hogy d&d túltolt pcskedése ide nem szűrődött be) megfelelő defaultot adja fel bőrszín és hasonlókra és a minden faj változatai külön kattintással érhetőek el. Én legszívesebben ezeket is kivenném, bár egy Shrek vagy Thanos mémvégigjátszás legalább poén lehet...
Nyilván nem lesz emiatt refund, csak ettől a hülyeségtől a pupillámig kopott a szemem a sok forgástól.
Amúgy +1 a lentebbi hszemre a d&d szabadságról, nagyon durva ez a választék!
És akkor ugye a teljesben még újabbak is lesznek. Class-faji bónuszokkal próbálom szűkíteni, hogy mi legyen és akkor az origin +okat még nem is számoltam. (Nem tudom mennyire spoileres, de az a dream részleg mit csinál? Elég "eldugott" része a cc-nek.)
Tényleges játékig még nem jutottam el, szerintem holnapra halasztom, de már itt a cc-ben meglepően meleget csinál. Friss géppel folyamatos 75 fokon főzi a kártyát, próbált játékok közül eddig ez a legmelegebb. Mondjuk mindezt vulkanon (pun?), dx11re váltás 5 fokot jelentett, dlss-t bekapcsolva további 5-öt kaptam le róla.