28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Baldur's Gate III



Írd ide hozzászólásod:

gothmog
gothmog [5162]
Én fel sem telepítettem még: megvárom a végleges megjelenést + kb. az első három patchet. Addig elleszek a BG1-2 újrázással (ez szerintem 2-3 hónap között lesz valahol időre), plusz talán mégiscsak belenézek majd Diablo IV S1-be egy druidával, bár ez még bizonytalan).
Tehát most látatlanba pofázok, de sok játéknál divat, lett hogy ha nem szabályozod le a max fps-t, akkor menüben is ezerrel teker a gép, gyakorlatilag fullra járatva a hardvereket. (Nekem könnyű dolgom van, mert 60Hz-s monitor előtt ülök még - de le nem cserélném, míg el nem romlik, mert tökéletesen megfelel/nagyon szeretem -, és nálam alap, hogy mindig betolom a Vsyncet, illetve lekorlátozom 60-ra a max fps-t (ha van rá opció)).

Endure. In enduring, grow strong.

davkar9
davkar9 [11521]
Megvettem, majdnem másfél órát el is töltöttem a cc-ben...

Remek dolog, hogy az az egy darab jamaicai transzleszbikus eszkimó helikopter aki játsza twitterre posztol majd róla, a kitalált "nemét" a játékban is használhatja. De kurvaélet, ha bejelölöm a nőt megjelenésre és identitásra is, akkor ugyan lockolja már a lehetőségeket és ne adja fel a ffi hangokat vagy a szakállat... Többi beállításnál legalább adott racenek (de jó, hogy d&d túltolt pcskedése ide nem szűrődött be) megfelelő defaultot adja fel bőrszín és hasonlókra és a minden faj változatai külön kattintással érhetőek el. Én legszívesebben ezeket is kivenném, bár egy Shrek vagy Thanos mémvégigjátszás legalább poén lehet... Nyilván nem lesz emiatt refund, csak ettől a hülyeségtől a pupillámig kopott a szemem a sok forgástól.

Amúgy +1 a lentebbi hszemre a d&d szabadságról, nagyon durva ez a választék! És akkor ugye a teljesben még újabbak is lesznek. Class-faji bónuszokkal próbálom szűkíteni, hogy mi legyen és akkor az origin +okat még nem is számoltam. (Nem tudom mennyire spoileres, de az a dream részleg mit csinál? Elég "eldugott" része a cc-nek.)

Tényleges játékig még nem jutottam el, szerintem holnapra halasztom, de már itt a cc-ben meglepően meleget csinál. Friss géppel folyamatos 75 fokon főzi a kártyát, próbált játékok közül eddig ez a legmelegebb. Mondjuk mindezt vulkanon (pun?), dx11re váltás 5 fokot jelentett, dlss-t bekapcsolva további 5-öt kaptam le róla.

Vissza

Fórumszabályzat